INTYMUS GYVENIMAS

Mes, moterys, gyvenime patiriame daugybę kūno pokyčių, turinčių įtakos mūsų intymaus gyvenimo pusiausvyrai ir gerovei. Dėl kai kurių iš jų nebegalime džiaugtis lytinio akto teikiamu malonumu.

 

SKAITYTI DAUGIAU

ATSILIEPIMAI

"Po nėštumo mano lytinis potraukis buvo labai mažas. Jaučiausi liūdna ir nusivylusi, todėl nusprendžiau išbandyti LIBIFEME®. Praėjus vos 2 mėnesiams pastebėjau išaugusį lytinį potraukį ir geresnę lubrikaciją. Dabar jaučiuosi puikiai, tad ketinu vartoti jį ir toliau! Tai nuostabu: aš vėl trokštu savo vyro ir vėl galiu patirti malonumą. Ačiū!"

P., 33 metai

"Apie LIBIFEME® išgirdau prieš 3 mėnesius ir pamaniau, kad reikia pabandyti. Iš pradžių didelio skirtumo nejutau, bet po pirmojo mėnesio, lytinio akto su savo draugu metu, pradėjau jausti daugiau malonumo ir padidėjusią lubrikaciją. Nuo tada esu didelė LIBIFEME® gerbėja."

A. L., 39 years metai

"Kadangi patiriu ankstyvos menopauzės sukeliamą makšties sausumą, draugė parekomendavo išbandyti LIBIFEME® Meno 50+ . Po 3 savaičių vartojimo pajutau, kad makštis tapo drėgnesnė, o oda – elastingesnė. Vartoju papildus 4 mėnesius ir jaučiuosi puikiai. Jie teigiamai paveikė mano seksualinį gyvybingumą!"

M., 46 metai

"Pradėjusi vartoti LIBIFEME® Meno 50+ , negaliu liautis pasakojusi apie jį savo draugėms. LIBIFEME® Meno 50+  padėjo išspręsti daugybę po menopauzės iškilusių ir mano vedybiniam gyvenimui trukdžiusių problemų. Dėl makšties sausumo, lytinius santykius atidėdavau. Kartais jie būdavo tokie skausmingi, kad negalėdavau net pagalvoti apie tai. Tačiau dabar, pagerėjus makšties lubrikacijai, lytiniais santykiais vėl galiu džiaugtis! Todėl visoms moterims patariu pradėti vartoti  LIBIFEME® Meno 50+ . Jis gerina seksualinę veiklą ir leidžia patirti daugiau laimės."

L., 62 metai