INTÍMNY ŽIVOT

V priebehu života každá z nás prechádza životnými situáciami ovplyvňujúcimi našu vnútornú rovnováhu, duševnú pohodu a zdravie, ktoré následne obmedzujú potešenie, ktoré pohlavný styk so sebou prináša.

 

ČÍTAŤ VIAC

OHLASY UŽÍVATELIEK

"Po pôrode bola moja sexuálna túžba minimálna. Vyvolávalo to vo mne smútok a frustráciu. Preto som sa rozhodla vyskúšať LIBIFEME®. Už po 2 mesiacoch užívania som cítila, že aj moja chuť na sex aj lubrikácia sa výrazne zvýšila. Cítim výrazné zlepšenie, preto v užívaní pokračujem! Je to naozaj neuveriteľné: túžba po mojom manželovi a pôžitok, ktorý sme spolu dokázali zažiť, je späť. Ďakujem!"

P., 33 rokov

"Počula som o LIBIFEME® pred tromi mesiacmi a rozmýšľala som, že ho skúsim. Na začiatku som nepociťovala veľký rozdiel, ale po prvom mesiaci som si začala pohlavný styk so svojim priateľom viac vychutnávať a mala som pocit výraznejšieho zvlhčenia. Odvtedy som veľkým fanúšikom LIBIFEME®."

Anne L., 39 rokov

"Rozhodla som sa vyskúšať  LIBIFEME® Meno 50+ , na základe odporúčania mojej priateľky, nakoľko som pociťovala vaginálnu suchosť v dôsledku skorej menopauzy. Po 3 týždňoch užívania tabliet som začala pociťovať väčšiu vlhkosť v intímnej oblasti, moja pleť bola svieža a viac hydratovaná. Užívam ho už 4 mesiace a cítim sa skvelo, pretože pozitívne ovplyvnil moju sexuálnu vitalitu!"

M., 46 rokov

"Odkedy užívam LIBIFEME® Meno 50+ , rada ho spomeniem pri stretnutiach s priateľkami. Z môjho pohľadu, LIBIFEME® Meno 50+ mi pomohol vyriešiť značnú časť problémov, ktoré sa u mňa objavili po menopauze a ovplyvňovali môj manželský život. Zmeny vlhkosti vaginálnej sliznice, ktoré dovtedy buď úplne znemožnili pohlavný styk, alebo som pri ňom pociťovala takú bolesť, že som ho neustále odďalovala, boli úžasné!"

L., 62 rokov